Aktualności

Kolejne CTP Screen w Blenamie - Backup i przyspieszenie

2015-12-09

Firma Blenam w ostatnim czasie została przez nas zaopatrzona w drugi , taki sam system CTP SCREEN 4300S. Ze względu na produkcję która nie może sobie pozwolic na przestoje ewentualnymi problemami w dziale PrePress, postanowili zakupić drugą, taką samą linie CTP żeby mieć ZAWSZE ciągłość produkcji. System który od nas zakupili miał mały przebieg i był wyposażony w RIP Apogee, czyli taki jak posiadali. System jest nie tylko Backupowym urządzeniem ale też jest wykorzystywany dodatkowo żeby zwiększyś przepustowość naświetlania płyt.

 

Najnowszy Workflow XMF w Drukarni Prasowej w Łodzi

2015-12-06

Drukarnia Prasowa w Łodzi jest jedną z pierwszych firm w Polsce które zaufały oprogramowaniu firmy FujiFilm - XMF Workflow kilkanascie lat temu. Od samego początku Workflow spełnia u nich ogromną role w procesie przygotowania druku. Niedośc, że rastruje i to bardzo szybko (ostarnia wersja XMF v.6), to posiada impozycję wielostanowskową, trapping oraz co najważniejsze raster CO-RES opatentowany przez FujiFilm, który z dumą i zadowoleniem wykorzytuje Drukarnia Prasowa do druku publikacji. System jest tak skonfigurowany że po wrzuceniu plików PDF do impozycji, płyty sa automatycznie przygotowywane.
Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu i umówienia się na testy u Państwa w drukarni!

Hamada B452A MARK II z w Wesołej - jak nowa:)

2015-10-11

Firma Mechtech stała się szczęśliwym posiadaczem 4-kolorowej maszyny drukującej Hamada B452-A MARK II z 2006 roku. Maszyna z bardzo małym przebiegiem - ok. 10mln stała się główną maszyną offsetową w tej firmie. Jakość druku, szybki narząd i nieduże gabaryty maszyny spełniają w 100% wymagania klienta.

Polecamy sprawdzenie obecnej dostępności maszyn na naszej stronie.

Fantom Serwis

Hamada B452-A MarkI w Warszawie

2015-08-06

W sierpniu udało nam się zainstalować kolejną Hamadę B452 A Mark I z 2005 roku. Drukarnia BINGraf stała się kolejnym zadowolonym użytkownikiem tej maszyny. Wyposażona w CIP3 i szybki narząd maszyna, skraca proces przygotwania druku co przekłada się na efektywność drukarni.

 

Z fioletu na termikę

2015-08-02

W sierpniu dokonoaliśmy kolejnego upgrade-u systemu CTP.

SCREEN PT-R4300 S w wersji SAL (z autoloaderem) z 2011 roku stanął w drukarni Multipol. Ta decyzja o zamianie CTP była podyktowana zniwelowaniem kosztów obsługi CTP i ustabilizowania jakości naświetlanych płyt

Zespół Fantom Serwis

Strona 2 z 8